tel.   574 82 47 30
Ząbki, M. Kopernika 43

Szkoła Szycia i Projektowania "Koko"

Kursy szyte na miarę Twojej kreatywności

Kurs szycia dla średnio zaawansowanych “Ręka mistrza”

Udało Ci się! Pierwsze koty za płoty i uszyte galoty;)  Żarty żartami, ale już czas przejść na wyższy stopień krawieckiego wtajemniczenia. Zbliżysz się teraz do poziomu mistrzów, a być może nawet im dorównasz? Wszystko zależy od Ciebie. Jesteś już świadoma materiałów, krojów, własnych możliwości. Teraz tylko nauka, wspólna praca, a przy tym wiele radości i zabawy. Kurs krawiecki w naszej warszawskiej szkole to zdecydowanie dobra inwestycja w siebie.

Podczas zajęć tworzymy zaprzyjaźniony zespół, który wzajemnie się motywuje i wspiera. Nauczyciel czuwa nad edukacją kursantów, ale nigdy nie ma ostatniego słowa. Jest raczej aktywnym członkiem krawieckiej ekipy. W naszej szkole niezwykle cenimy kreatywność i wymianę indywidualnych opinii. Wszelka inwencja twórcza, jaką wykazują uczniowie, jest wręcz pożądana. Na tym polega przecież moda, prawda?

Spiralna konstrukcja programu treningowego pozwala utrwalić wiedzę wyniesioną z pierwszego stopnia kursu i wynieść ją na wyższy poziom złożoności.

Co uszyjemy na kursie krawieckim?

Znów zaczynamy od spódnic, jednak tym razem działamy na wszystkich rodzajach konstrukcji. Poznajemy je od podszewki – dosłownie!

Sukienka – któż jej nie kocha? Zachwyca kobiety, przyciąga mężczyzn. Na tym etapie kursu koncentrujemy się na sukience, która leży na ciele jak druga skóra. To robi wrażenie! Pracujemy na różnych wzorach, przez co każda kreacja jest inna i ciekawa. Zdarza się nam szyć także modele inspirowane największymi markami.

Niezależnie, czy chcesz szyć prywatnie czy zawodowo, ten kurs krawiectwa przyniesie Ci wiele radości z każdej samodzielnie wykonanej rzeczy. Wielka moda zaczyna się w Twojej głowie. My dajemy tylko narzędzia do realizacji śmiałych wizji.

Zapisz się na kurs telefonicznie: +48 574 82 47 30

lub zarejestruj się online poniżej.

Zapisy prowadzone są także pod adresem: kursy@szkolakoko.pl

Zajęcia w grupach 5-7 osób

Grupa 1 Kurs szycia dla średnio zaawansowanych

Wt 17.3O - 21.3O

brak miejsc

Opłaty za kurs: 10 spotkań po 4 godziny

(40 h zegarowych łącznie, w tygodniu lub weekendowo)

1 420 zł

Płatność może być dokonana przelewem na konto bankowe pracowni lub na miejscu przed zajęciami.

Zarejestruj się na kursy

Grupa 1